Kabartma Baskı Hizmeti

 
 
 
 
 

Bilgi elinizin altında…

Beyid Limited olarak bilgiye ulaşmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz…
Bu amaçla şirketimiz bünyesinde oluşturduğumuz kabartma baskı departmanımızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü yazılı kaynağı kabartma ortamda hazırlayarak hizmetinize sunuyoruz.

Ürün ve hizmetleri hakkında görme engelli kimselerin de bilgi sahibi olmasını isteyen kurum/kuruluşların ilan, bülten, broşür, davetiye, kart vizit vb. tanıtım araçlarını kabartma ortamda hazırlayarak hedef kitlelerine ulaştırmalarını sağlamaktayız.
Bu çerçevede kabartma etiket levha vb. düzenlemelerle ürün ve mekanları görme engellilerin rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde düzenlemek isteyen kurum/kuruluşlara en kullanışlı ve en uygun çözümleri sunmaktayız.
Öte yandan ders kitabı, ders notları, makale vb. kişisel ihtiyaçları doğrultusunda kabartma doküman ihtiyacı olan görme engelli kişiler de kabartma baskı departmanımızdan faydalanarak bilgiye engelsiz erişmenin mutluluğunu yaşarlar.

Kabartma ortamda hazırlanmasını istediğiniz doküman elektronik ortamdaysa mail yoluyla; kağıt ortamındaysa tercih edeceğiniz uygun yolla firmamıza ulaştırabilirsiniz. dokümanlarınız incelendikten sonra firmamız görevlileri sizinle irtibata geçerek detaylar hakkında bilgi sunacaklardır.