Dünyanın Lider

Braille Yazıcıları

BRAILLO 650 SF2

Saniyede 650 karakter basabilen oldukça hızlı bir kabartma baskı

Kabartma baskı matbaaları için geliştirilen cihaz, basılan kopyaların kapaklarını da alarak otomatik olarak zımbalayabilmesiyle benzersiz bir üstünlüğe sahiptir. Kağıdı kendi otomatik olarak kesip magazin olarak katlar ve zımbalar. Cihaz bir yaprak üzerine 4 yönlü (magazin olarak) basabilir. Rulo kağıt kullanır. Kablosuz ya da ethernet ile sabit ve mobil cihazlarınıza bağlanarak doğrudan dosyalarınızı yazıcıya gönderebilirsiniz.

Braillo-650-SF2-braille-printer

BRAILLO 650 SW2

Saniyede 650 karakter baskı

Cihaz bobin karton kullanır. 2 veya 4 yönlü (magazin tipi) baskı yapabilen cihaz kaliteli braille çıktı sağlar. Kağıdı kendi otomatik olarak kesip magazin olarak katlar. Rulo kağıt kullanır. Kablosuz ya da ethernet ile sabit ve mobil cihazlarınıza bağlanarak doğrudan dosyalarınızı yazıcıya gönderebilirsiniz.

Braillo-650SW2-Braille-Printer-perspective

BRAILLO 600 SR2

Büyük hacimli braille üretim için sağlam yapı

Dahili Kağıt Kesici. Braille belgeler kullanmak için tasarlanmış ünite istifleme. Servisi kolay Modüler tasarım. Standart kağıt çapı 1 metreye kadar rulo kullanır. Kağıdın her iki tarafına da basmaktadır. Yüksek hız, sürekli baskı ile saatte yaklaşık 1.800 sayfa. Yüksek kalitede braille baskı. Kablosuz ya da ethernet ile sabit ve mobil cihazlarınıza bağlanarak doğrudan dosyalarınızı yazıcıya gönderebilirsiniz.

Braillo-600SR2-Braille-Printer

BRAILLO 600 S2

Saatte 1800 sayfa baskı

Cihaz farklı boyutlarda sürekli form kağıdı kullanır ve çift taraflı baskı yapabilir. Gürültü izolasyonuna sahip olan cihaz
6 veya 8 noktalı braille basabilmektedir.

Braillo-600-S2-Embosser-CS-800

BRAILLO 450 S2

Saatte 600 – 900 sayfa baskı yapabilen bir kabartma baskı

Cihaz farklı boyutlarda sürekli form kağıdı kullanır ve çift taraflı baskı yapabilir. Gürültü izolasyonuna sahip olan cihaz 6 veya 8 noktalı braille basabilir. Düşük ses ve iki yönlü yazabilme özelliği.

Braillo-450-S2-Braille-Embosser-LS-800

BRAILLO 300 S2

Braille yazının doğru Üretimi için en Uygun Fiyatlı Giriş

Braillo’nun “Giriş seviyesi” olarak kabul edilen 300 S2, hafiften ağıra doğru braille üretimi için güvenilir bir braille yazıcıdır. Sürekli / fanfold braille kağıdı kullanarak 300 CPS (saatte 900 sayfa) kabartma sağlarken, olağanüstü braille nokta kalitesi ve güvenilirlik sunar. Hız, dayanıklılık, güvenilirlik ve sessizlik kombinasyonu, Braillo 300 S2’nin dünya genelinde en büyük braille üretim tesislerinin çoğu tarafından kullanılmasının nedenleridir.

Braillo-300-S2-embosser-LS-800