PROGRAMLAR

magnifier-box-no-shadow

ZOOMTEXT 10.11

ZoomText programı, az görenlerin ve gözlerini yormak istemeyenlerin bilgisayarı gözlerini yormadan ve başkalarından yardım almadan rahatlıkla kullanabilmelerine imkan sağlayan son derece gelişmiş özelliklere sahip bir ekran büyütme yazılımıdır.

Download

icon1

WINDOW-EYES 9.5.3

Window-Eyes, bilgisayar ekranında görüntülenen metinsel bilgileri doğal insan sesi kalitesiyle seslendirerek görme engellilerin bilgisayar teknolojisinin sunduğu imkanlardan eksiksiz bir şekilde faydalanmasına imkan tanır. Buna ek olarak Window-Eyes, sahip olduğu yüzden fazla kısayol tuşuyla aktif durumdaki program ve uygulamaların görme engelli kullanıcılar tarafından tam olarak kontrol edilmesini de mümkün kılar.

Download

izoom

IZOOM 6.0

Bilgisayar ekranındaki yazıları okumakta zorlanıyorsanız Izoom ile artık bu sorunlarınız ortadan kalkacak. Kontrast seçenekleri ile kendinize göre en iyi görüntüyü ayarlayabilir. Sesli geri bildirimi ile rahatça uygulamayı kullanabilir.
1.25x’den 36x’e kadar büyütme seçeneği ile en uygun büyüklükteki ekran büyüklüğünü seçebilirsiniz.

Download

SÜRÜCÜLER

v5_family

INDEX BRAILLE YAZICILAR

Index Braille printer driver 8.2.1.5

Supports Index embossers V5, V4 & V3. Printer driver for Windows Vista, Windows 7, 8 and 10

IbPrint 7.2.0

IbPrint is a drag-and-drop icon for sending files to the embosser directly.

Index-direct-Braille for Windows

Index direct Braille allows users to right click on Word and PDF files to emboss them directly in Windows, without the need for a braille editor.