ClearView C 24″ HD Speech

Yeni Optelec ClearView C HD Speech yakınlaştırma oranı, keskin ve parlak kontrast seçenekleri ve rahat kullanımı ile okuma deneyiminizi artıracaktır. Sadece dinlemek istediğiniz sesi ve hızını seçin, yaslanın ve rahatlayın. O sizin için kitabınızı okuyacaktır. Net sesi, yakınlaştırma oranı ve yüksek kontrastlı ekranın mükemmel kombinasyonu bu cihazda.

Limitlerin dışındakileri de görün

Masaüstü büyüteçleri tasarlarken kullanıcıların karşılaştığı tüm zorlukları ortadan kaldırdık. Kullanıcılarımızı da içeren yaptığımız kapsamlı bir araştırma sonucunda tamamen yeni bir dizayn ile karşınıza geldik.

Uzun yazıları bırakın o okusun  

ClearView C Speech yazılı dökümanları sadece saniyeler içerisinde metinden sese dönüştürür ve okumaya başlar. Size tamamen rahat ve kolay şekilde kitap dinlemenin kapılarını sonuna kadar açar. Özellikle uzun yazı ve dökümanlarınızı ekran karşısında okumak yerine, sırtınızı yaslayarak rahatça dinleyebilmenizi sağlar.

Paragraf veya cümleleri dokunarak okutun

Ekran üzerinde istediğiniz paragraf, yazı veya cümleye sadece parmağınızın ucu ile dokunun ve o sizin için dokunduğunuz yeri okusun. Tüm yazıyı dinlemek yerine seçtiğiniz yeri dinlemek işte bu kadar kolay.

Tüm sayfayı görerek istediğiniz yerde gezin  

ClearView C Speech okuttuğunuz dökümanı anında ekranda tam sayfayı gösterir. Bu sayede sayfanın tüm alanlarını rahatlıkla görebilir ve dinlerken sayfanın neresinde olduğunu takip edebilirsiniz.

Dökümanlarınızı saklayın ve istediğiniz zaman bakın 

ClearView+ Speech ile dökümanlarınızı kaydetme ve dijital fotoğraf olarak saklama özgürlüğüne sahipsiniz. Dökümanlarınızı fotoğraf olarak saklayabilir, kayıtlı dökümanlarınızı görüntüleyebilir, sd kart veya flash diskinize fotoğraf olarak kaydedebilirsiniz.

Konfor ve tasarımı seçin

ClearView C okuma rahatlığı ve ev içi kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Modern ve şık görünümü için odanıza uyum sağlayacaktır.