Kabartma Yazıcılar ve Baskı Makineleri

Beyid Ltd olarak satışını gerçekleştirdiğimiz kabartma yazıcılar ve baskı makineleri, kurumsal ve bireysel müşterilerimizin kabartma materyal ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayacak şekilde komple bir paket olarak sunulmaktadır.

Kabartma yazıcı ve baskı makinelerimize sahip olan müşterilerimiz, basılacak metnin kabartma formata dönüştürülmesi için gerekli olan yazılıma ilave bir ücret ödemeksizin sahip olurlar.

kabartma_baski_hizmetleri

Bu kategoride sunduğumuz ürünlerimiz Windows ve Macintosh ortamlarında çalışabilir.
Modern İletişim Özellikleri
Kabartma yazıcı ve baskı makinelerimiz bilgisayarlarla aşağıdaki iletişim seçeneklerini kullanarak çalışır.
• USB Port
• Network port TCT/IP, dahili printer server destekli DHCP.
• Paralel Port (ECP, EPP, SPP)
• Seri port (4Waves PRO hariç)
Grafik Baskı Özelliği
Kabartma yazıcı ve baskı makinelerimiz metin dosyalarını kabartma ortamda basmanın yanında, her türden şekil ve grafiksel materyali de görme engelliler için dokunarak faydalanabilecekleri formatta basar.
Bütün Menü Seçenekleri ve Mesajları Sesli
Kabartma yazıcı ve baskı makinelerimizin tüm menü seçenekleri ve mesajları gerçek insan sesinde dinlenir. Bu özellik kullanım açısından son derece büyük bir kolaylık sağlar.
Makinelerimizin ön panellerinde yer alan düğmeler, mürekkep yazı ve braille ile etiketlenmiştir. Böylece cihazlar hem görme engelliler, hem de görme problemi olmayan kimseler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
Akustik Kabinler Sayesinde Gürültüsüz Çalışma
Kabartma yazıcı ve baskı makinelerimizin tüm modelleri, akustik kabinleri sayesinde çalışma esnasında okul ve ofis gibi ortamlarda sesleri ile çevreyi rahatsız etmez.
Kabartma yazıcı ve baskı makinelerimizle kullanabileceğiniz her ebattan kabartma yazı kağıdını, firmamız aracılığıyla temin etmeniz de mümkündür.

Index Braille Kabartma Yazıcılar
Braillo Marka Yazıcılar
Ses İzolasyon Kabinleri
ZyFuse Kabartma Şekil Baskı Makinası

Bir Cevap Yazın